Лікування уві сні

Наркоз

Лікування зубів уві сні - це можливість провести пацієнту все необхідне лікування без стресу та болю. 
Стоматологічне лікування повинно бути безболісним. Для цього застосовується місцеве знеболення, а у випадках великого обсягу лікування та неможливості співпраці з дитиною чи дорослим пацієнтом, стоматологічна допомога надається під загальним знечуленням (наркозом).
Показання до проведення лікування зубів під наркозом:● страх до стоматологічних процедур● маленький вік пацієнта● обʼємні хірургічні втручання ● індивідуальна непереносимість препаратів для місцевої анестезії ● виражений рвотний рефлекс ● пацієнти з особливими потребами

Illustration

Що потрібно знати?

Перед лікуванням під наркозом не можна їсти та пити (це стосується також перекусів) впродовж 4 годин.Стоматологічне лікування під наркозом треба відкласти у випадку появи інфекції, що протікає з гарячкою, кашлем, нежиттю, проносом та висипанням в ділянці рота.
Перед лікуванням пацієнт (або батьки, якщо це дитина) заповнюють анестезіологічну анкету з лікарем-анестезіологом. Попередньо телефонічно та безпосередньо перед наркозом можна задати анестезіологу всі додаткові запитання. При можливості, принесіть, будь ласка, амбулаторну картку та іншу медичну документацію.

Безпека

За безпеку пацієнта під час наркозу відповідає досвідчений лікар-анестезіолог, що слідкує за загальним станом пацієнта з використанням сучасних методів моніторингу життєво-важливих функцій. Постійний нагляд, електронний моніторинг роботи серця та дихання, висока якість апаратури та ліків, кваліфікація та досвід лікарія-анестезіолога дозволяє знизити ризик виникнення ускладнень до мінімуму.
У пацієнтів з вадами серця, захворюванням нирок, при наявності серйозних запальних змінах в зубах, великої кількості видалень зубів додатково застосовуються антибіотики.Медикаменти, що застосовуються в нашому стоматологічному центрі, є найвищої якості - їх дія закінчується за короткий термін після наркозу. Тому пацієнт швидко і безпечно може повернутись додому. 
До побічних дій, що спостерігаються досить рідко, належать: нудота, блювання, охриплість, кашель, сонливість, запаморочення, запалення вени. 

Illustration

Як відбувається лікування зубів уві сні у дітей?

Перед лікуванням зубів під наркозом дитину слід привести до стоматолога на попередню консультацію. Лікар оцінить стан зубів та складе попередній план лікування. Якщо у дитини є хронічні захворювання, то може знадобитися консультація анестезіолога. Після цього планується запис на лікування уві сні. 
Етапи лікування:1. Дитина з одним із батьків проходить у кабінет, де буде проводитися лікування.2. Дитині дають вдихнути кисневу маску (запах дитина може обрати сама: полуниця, банан, шоколад, ананас, карамель тощо)3. Протягом 1-2 хв. дитина засинає, батьки виходять і очікують в холі клініки. 4. Після цього анестезіолог підключає всі необхідні датчики для контролю стану дитини. 5. Далі стоматолог проводить усе необхідне лікування. 6. Після проведення лікування, анестезіолог виводить дитину з медикаментозного сну. Саме пробудження дитини відбувається у присутності батьків у кімнаті відпочинку. 

Illustration

Аналізи та дослідження, які необхідно мати для лікування у медикаментозному сні:

Для дітей:● УЗД серця, дітям з 14 років додатково ЕКГ● Загальний аналіз крові з формулою + цукор крові + час початку і кінця кровотечі (до 5 днів)
Для дорослих:● УЗД серця + ЕКГ● Загальний аналіз сечі● Загальний аналіз крові з формулою + цукор крові (до 5 днів)● Біохімічний аналіз крові (білірубін, печінкові проби, сечовина, креатинін) коагулограма, час початку і кінця кровотечі.
Протягом 24 годин після проведення потенційованого або загального знеболення забороняється керувати транспортним засобом та підписувати жодні юридичні документи.

icon

Запишіться на прийом прямо зараз!

Дякуємо!

Ми скоро з Вами звʼяжемось!

Can't send form.

Please try again later.

Reception
Made with