Залишити відгук

Відгуки

Василів Роман

08 листопада 2021

Неможу знайти слів подяки моєму однокашнику і його команді Дичеку Зеновію.Які за пять днів встановили мені стратегічні імпланти,відновили мені жувальнуі косметичну функцію ротової порожнинини і лиця.Результат на лице.Як кажуть в народі:нехай вас руки не болять.

Соколюк Ксенія

27 червня 2021

Щиро вдячна лікарям цієї клініки за свою усмішку, а головне - за здоров'я. Зіновій Іванович зробив мені складну оперецію, вживши кілька імплантів у тонку кістку нижньої щелепи. Страгів і застережень було багато. Багато лікарів відмовляли, мовляв, ймовірність успіху у моєму випадку надто мала. А він узявся. І нині я зубчата, як акула. Далі до роботи взявся лікар Ріжко Андрій Володимирович. З ним ми прошли теж доволі довгий шлях. І після кожного прийому я виходила радісна в задоволена. Професіоналізм, увага, висока організація праці і ЛЮДЯНІСТЬ - ось чесноти , притаманні усім працівникам цього медзакладу. Дуже дякую вам за вашу праці і тішуся отриманим результатом.

Валерій Остапов

20 травня 2021

Я лікар. Маю панічний страх до стоматологів. Довелося відвести 5 - річного сина на лікування практично всіх молочних зубів. 4 години наркозу від спеціаліста Ігора Васильовича, 4 - годинна праця " зубної феї" Оксани Василівни - і результат вразив. Дякую Вам!!! Далі буде. Тепер ще піде тато.

Наталія

01 березня 2021

Вітання усім!  Звернулася у "Віадент" по рекомендації знайомої з проблемою неправильного прикусу у 44 роки. Думала, що у такі роки вже неможливо щось змінити.)) Але, лікар-ортодонт, хороший спеціаліст і професіонал своєї справи - Дичек Тетяна переконала мене у зворотньому! За 2 роки, пройшовши усі стадії лікування, (гігієна, пломбування, брекети, мікроімпланти...) ми досягнули прекрасного результату!!! Я відчуваю себе щасливою тому, що красива посмішка допомагає не тільки насолоджуватися позитивними моментами, але і знайти упевненість у собі! Тетяна Зіновіївна - Лікар з великої букви, уважна до клієнта, пояснює, дає рекомендації, підтримує, цікавиться здоров'ям і тримає зв'язок по телефону. Вона ще й красива, привітна, чарівна жінка! Лікарі та медсестри - професійні, приємні у спілкуванні, уважні, співчутливі! Персонал- привітний, усміхнений! Атмосфера- приємна, спокійна! Величезне спасибі усій команді за їх роботу! Бажаю центру процвітання, успіхів, вдячних клієнтів!)) Рекомендую стомат. центр "Віадент"!!!

Ірина

03 листопада 2020

Залишила дуже задоволеною після брекетів, дуже хороший результат, фото до та після мене шокували, не сподівалась на такий результат, щиро вдячна лікарю- ортодонту Дичек Тетяні!!!

Оксана

15 вересня 2020

Велика подяка лікарю-ортодонту Тетяні Дичек за високий професіоналізм та відмінну роботу.Після встановлення брекетів, мої зубки стали рівними,прикус правильним а дискомфорт в суглобах зник. Дякую за красиву посмішку :)

Алла

31 липня 2020

Панічно боялась видаляти вісімку, Дичек Зіновій Іванович саме той лікар, що не тільки ідеально видалив, але й психологічно мене підтримував. Дякую за Вашу працю і рекомендую клініку!

Тетяна

27 липня 2020

Сьогодні видаляли молочний зуб .Усе було професійно і на позитиві.Дякуюєм за вашу роботу і прекрасне відношення.Повернемся обов‘язково до вас.

Оксана

06 липня 2020

Надзвичайно вдячні лікарю анестезіологу Ігору Васильовичу та хірургу Зіновію Івановичу за надзвичайне ставлення до діток та професіоналізм!!!Щиро вдячна Вам!!! Рекомендую тим у кого є проблеми з зубчиками, ми були одними з тих хто не міг наважитися на загальний наркоз! Але все пройшло на вищому рівні! Довірте своїх діток людям своєї справи!