Залишити відгук

Відгуки

Галина

06 жовтня 2023

Велика подяка за велику справу гарним людям і лікарям, які вирішили проблеми із зубами моєї сестри (вона інвалід). З нами працював молодий лікар Назар Романович Ткачівський .Дякую за терпіння і витримку, за якусь особливу атмосферу доброти і розуміння і за гарні зубки, звичайно! Зіновію Івановичу щира вдячність за прийнятні ціни і чудову команду, яку, як я розумію, він зібрав у своєму закладі : за кожного лікаря, який цікавився нашими справами, за усмішку й дисциплінованість медсестричок, за приємний голос дівчат з рецепції, які телефонують, зустрічають і проводжають..... Хай береже всіх вас Бог!

Анна

20 вересня 2023

Хочу щиро подякувати Чудовій Команді Віадент за клопітку працю,за турботу та увагу до своїх пацієнтів! Робили Сину "Лікування зубів під загальним наркозом" все пройшло на найвищому рівні, професіоналізм цілої Команди працював ,як один організм!!!! Уважність, чуйність,турбота та людяність завжди присутня в роботі. Дуже приємно, що у Віаденті Якісно,затишно та приємно! Низькій Уклін Вам !!!!!!!!!!!!

Гриньків Олександра

06 вересня 2023

В Віаденті працюють справжні професіонали, знавці своєї справи! Лікували зубки сину під загальним наркозом, все пройшло чудово, легко увійшов в наркоз всі зубки пролікували за 3 год, роботи було багато. З наркозу так само легко вийшов, проснувася через 15 хв в післяопераційній палаті, ніяких проблем не було. Хочу висловити щиру подяку дитячому лікарю стоматологу Старченку Віктору Валерійовичу і анастезіологу Крутофісту Ігорю Васильовичу. Дякую Вам за здорову посмішку соєї дитини! Сину 2 рочки

Oksana Mirzaee

22 липня 2023

Коли я звернулася в клініку Viadent , то була готова почути те саме , що і чула від Британських стоматологів. А саме, що тільки частково може бути вирішена моя проблема. Пройшло 8 місяців від першого візиту і завдяки високому професіоналізму хірурга Дичека Зіновія Івановича , стоматолога-ортопеда Ткачівського Назарія Романовича та рентгенолога Марії Ігорівни дуже задоволена результатом. Щире спасибі, що повернули мені посмішку. Дякую всім працівникам за теплий прийом та увагу. Рекомендую клініку Viadent , якщо шукаєте стоматологів високого світового рівня.

Ірина Д.

30 грудня 2022

В вересні лікували зуби донечці(рік і 7 м.) в стоматолога Віктора Валерійовича.Хочу подякувати за професіоналізм лікаря та анестезіолога.Раджу всім,хто сумнівається лікувати молочні зубки дітям у цій клініці!

Марія Гарасим‘юк

18 червня 2022

В клініку Віадент на ортодонтичне лікування я прийшла з глибоким дентальним прикусом, який мріяла виправити все життя, але не наважувалася на цю процедуру через страх, дикий страх болю. Зараз, вже після зняття брекетів, я з впевненістю можу сказати, що не так воно важко, боляче і довго ( лікування у нас зайняло майже 14 місяців ), як здавалося на початку. На такий прекрасний результат, зізнаюся, я і не розраховувала, він перевершив мої найсміливіші очікування. Та це б не стало реальністю без прекрасного ортодонта та просто чудової людини п. Тетяни, яка до мене та всіх моїх страхів і переживань ставилася з терплячістю, розумінням та теплотою, за що я їй безкінечно вдячна. Хочу висловити подяку і персоналу клініки, адже обслуговування там і справді на належному рівні, працівники привітні, адміністратори дуже відповідальні та завжди стараються підлаштовуватися під потреби клієнта. Матеріали якими працюють спеціалісти високої якості, клініка оснащена сучасним обладнанням, там приємна атмосфера та стирильна чистота. Коли заходиш у середину, то складається враження, що ти потрапляєш не до стоматологічної клініки, а у гості до хороших знайомих, які по-справжньому тобі раді і завжди прийдуть на допомогу. З впевненістю можу сказати, що Віадент виводить вітчизняну стоматологію на новий якісний рівень.

Роман Василів

08 листопада 2021

Дакую команді Дичека З.за високий професіоналізм і чуйність.За вами майбутнє.

Василів Роман

08 листопада 2021

Неможу знайти слів подяки моєму однокашнику і його команді Дичеку Зеновію.Які за пять днів встановили мені стратегічні імпланти,відновили мені жувальнуі косметичну функцію ротової порожнинини і лиця.Результат на лице.Як кажуть в народі:нехай вас руки не болять.

Соколюк Ксенія

27 червня 2021

Щиро вдячна лікарям цієї клініки за свою усмішку, а головне - за здоров'я. Зіновій Іванович зробив мені складну оперецію, вживши кілька імплантів у тонку кістку нижньої щелепи. Страгів і застережень було багато. Багато лікарів відмовляли, мовляв, ймовірність успіху у моєму випадку надто мала. А він узявся. І нині я зубчата, як акула. Далі до роботи взявся лікар Ріжко Андрій Володимирович. З ним ми прошли теж доволі довгий шлях. І після кожного прийому я виходила радісна в задоволена. Професіоналізм, увага, висока організація праці і ЛЮДЯНІСТЬ - ось чесноти , притаманні усім працівникам цього медзакладу. Дуже дякую вам за вашу праці і тішуся отриманим результатом.