Комп'ютерна томографія Івано-Франківськ

Конусно-променева комп ютерна рентгенодіагностика

Комплексне обстеження зубо-щелепної системи, верхніх відділів шиї, придаткових пазух носа основи черепа, внутрішнього вуха.

Незамінна діагностика для:

1. стоматології, оториноларингології;
2. імплантології, ортодонтії;
3. в хірургічній стоматології;
4. парадонтології, ендодонтії;
5. при травмах лиця і щелепної ділянки;
6. при синуситах;
7. для виявлення патології хребців шиї;
8. при політравмах кистей рук.

Комплексна діагностика стоматологічних захворювань

Справжній професіоналізм стоматолога полягає також у здатності створити цілісну картину походження тієї чи іншої стоматологічної проблеми. Завдяки найсучаснішому обладнанню і досвідченим спеціалістам Ви зможете пройти унікальну процедуру – конусно-променеву комп’ютерну діагностику зубо-щелепної системи та лицевого скелета, що дозволить побачити й вчасно діагностувати можливі захворювання й анатомічні зміни у цих ділянках та отримати їх зображення у 3D-форматі. Беззаперечним плюсом цієї методики є її незначний негативний вплив на організм, мала тривалість і безболісність процедури.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТА: інструкція з проходження дослідження

Дана інформація призначена для пацієнтів чи батьків (опікунів) пацієнтів, які направлені у стоматологічний центр "Viadent" для дослідження "Конусно-Променева Комп’ютерна Томографія (КПТ)", і має на меті встановлення надійного особистого контакту між персоналом центру та пацієнтом. Це сприяє підвищенню інформативності процедури і дозволяє уникнути деяких труднощів у процесі її проведення.

ВАЖЛИВО! Перед тим як дати свою згоду на проведення дослідження, ми наполегливо просимо Вас дочитати текст до кінця, вияснити всі незрозумілі для Вас запитання у Вашого лікуючого лікаря чи у персоналу центру "Viadent" і тільки після цього ставити свій підпис у відповідному документі!

Вам необхідно пам’ятати, що променеве навантаження при діагностичних дослідженнях, які виконуються в центрі, не становить небезпеки для Вашого здоров’я, а методи, що використовуються, направлені на отримання важливої діагностичної інформації, яка не може бути одержана будь-якими іншими методами дослідження.

Ви можете бути абсолютно впевнені у тому, що, перш ніж дослідження буде проведено, персонал уважно ознайомиться з Вашими медичними даними, врахує необхідні формальності (наявність направлення і обґрунтовані дослідження) і прийме зважене рішення по його проведенню.

Ви можете, не соромлячись, перед дослідженням і в процесі його проведення задавати будь-які питання, які будуть здаватися Вам доцільними .

І. Загальна інформація

Наш центр оснащений конусно-променевим томографом "Cat Gendeх CB-500", а персонал має багатолітній досвід проведення дослідження. Дослідження, яке буде Вам проведено, називається "Конусно-Променева Комп’ютерна Томографія (КПКТ)" і має меті:
1. встановити причину захворювання органів зубо-щелепної і/чи ЛОР системи та оцінити його важкість;
2. оцінити ступінь ризику, якому Ви піддаєтесь через наявність захворювання;
3. спланувати максимально безпечне і ефективне лікування;
4. вирішити чи необхідне направлення до суміжних лікарів-спеціалістів.

ІІ. Інформація, яку Ви зобов'язані надати персоналу нашого центру перед дослідженням

Перед проведенням дослідження Ви повинні надати нам наступну медичну документацію:
1) направлення на дослідження з вказаною його ціллю (Вам його зобов’язаний видати лікуючий лікар);
2) виписки із попередніх історій захворювань чи саму історію хвороби, якщо Ви в даний час знаходитесь на стаціонарному лікуванні.

ІІІ. Процедура дослідження: основні етапи

1. Підготовка до дослідження (дуже важливо)
Ми попросимо Вас зняти всі заколки з волосся, прикраси і знімні конструкції, якщо такі є. Невиконання Вами цих умов не приведе до виникнення труднощів чи побічних явищ в ході дослідження, але значно знизить його інформативність, а інколи може привести до некоректних результатів дослідження.

2. Дослідження
Під час дослідження Вам декілька хвилин доведеться сидіти абсолютно нерухомо і з закритими очима! Детектор томографа буде здійснювати кругові рухи навколо Вашої голови по дузі 360 градусів.

3. Променеве навантаження
Дослідження, яке Вам буде проведене, пов'язане з променевим навантаженням у діапазоні від 10 до 53 мкЗв. Ця доза опромінення є значно меншою, ніж при проведенні ряду інших радіологічних досліджень. Наприклад, спіральна комп’ютерна томографія щелепно-лицевої ділянки адє променеве навантаження від 600 до 2000 мкЗв.
З метою обліку променевого навантаження Ви будете проінформовані нашим лікарем про індивідуально ефективний еквівалент дози, отриманий Вами за дане дослідження. Цей показник занесуть у Ваш персональний лист обліку дозових навантажень. У цілях променевої безпеки проведення дослідження протипоказане тільки для вагітних і жінок, що годують грудьми, яким рекомендується перервати грудне годування на 1 добу.

4. Формування медичного висновку
Під час цього етапу Ви відпочиваєте і очікуєте на медичний висновок, оформлення якого може зайняти приблизно 1 годину часу.

УВАГА! Якщо Ви ознайомились з усім описаним вище і готові до проведення процедури - Вам необхідно розписатись у відповідному документі, який надасть наш спеціаліст!

Кабінет комп'ютерної томографі "Viadent"