Мікроскоп Leica M400 - E


Чим краще лікар бачить об'єкт свого лікування, тим надійніше й ефективніше буде проводитися втручання. Можливості операційного мікроскопа Leica M400 - E, дозволяють досягти збільшення в 40 разів! При такому збільшенні лікар набагато чіткіше бачить структуру зуба, анатомічні особливості будови кореневих каналів, крайове прилягання пломб . Крім того, мікроскоп дозволяє легко виявити додаткові канали, виявити тріщину або перфорацію кореня, запобігти багатьом ускладнення, такі як злам інструменту, перфорація.Інтраоральна камера Dental dürr

Інтраоральна камера dental dürr оснащена навколо сенсорним кільцем, що дозволяє оптимально використовувати функції Still / live і збереження знімків у будь-якій ситуації. Навіть в ділянці молярів верхньої щелепи камера зберігає знімки чудової якості без змазування - лікар обертає камеру, а не руку: завдяки функції Sensitive-Control це відчувається на наконечнику. При цьому зусилля натискання можна настроїти індивідуально для кожного лікаря.
Ультразвуковий ендодонтичний апарат VDW Ultra

Ультразвуковий ендодонтичний апарат VDW Ultra з ергономічними ендонасадками. Являє собою ультразвуковий п'єзоелектричний генератор, який використовує різноманітні ультразвукові насадки для виконання стоматологічного лікування та спеціально розроблений для лікування кореневого каналу, але, крім того, може використовуватися для видалення зубного каменю і периодонтального лікування.Ендодонтичний комплекс - Endo Pilot (Німеччина)

Cучасний ендодонтичний комплекс - Endo Pilot (Німеччина). Цей прилад дозволяє визначити точну довжину кореневого каналу зуба і забезпечити гарячою гутаперчею основний канал і всі бічні канальці, тим самим, забезпечити тривимірну обтурацію, що дає найбільш високу якість лікування кореневих каналів зубів на сьогоднішній день.
System B Heat Source

System B Heat Source забезпечує неперевершені зручності, надійності і точності і є кращою системою конденсації гутаперчі, наявних на ринку сьогодні. Система B дозволяє набирати в настройках точну температуру, яка зберігається протягом процедури.

Obtura

Найсучасніша технологія обтурації Obtura. Ця нова модель забезпечує ще краще тактильне зондування та крайове прилягання. За допомогою Obtura в поєднанні з системою B, загальне заповнення кореневих каналів розплавленою гутаперчою стає більш керованим.


KaVo HealOzone

KaVo HealOzone - прилад для безпечної та надійної озонотерапії карієсу і ендодонтії. Дана технологія дозволяє впливати тільки на уражені тканини зуба за допомогою газу Озон. Озон стабілізує (зупиняє) розвиток каріозного процесу, знищуючи 99,9% каріозних бактерій.
Diagnodent Pen

Diagnodent Pen від німецької компанії KAVO призначений для діагностики раннього і прихованого карієсу, пародонтиту за допомогою лазерного флюоресцентного аналізу.


KaVo QUATTROcare

KaVo QUATTROcare - Програмно - керований прилад для чищення і змащення турбінних, кутових наконечників, а так само головок до наконечників. Прилад додатково підключається до джерела стисненого повітря для додаткової продувки спрей каналів і видалення надлишків олії.

Автоклав Euroklav 23V - S

Він дозволяє проводити стерилізацію різних витратних матеріалів та інструментів (в автоклаві є 6 лотків або спеціальних контейнерів), гумових виробів, текстильних матеріалів. Завдяки дисплею експлуатація стала ще простіше і зручніше - висвічується вся необхідна інформація про параметри стерилізації, є можливість запису до 40 програм. До числа його переваг відносять вакуумну сушку і швидке видалення вологи, пари, що забезпечує саме швидке висихання інструментів та виробів. Euroklav 23v - s створює розрядження до 0,72 бар всередині робочої камери.
Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ - 8

Шафа медична з бактерицидними лампами призначена для асептичного зберігання простерилізованих медичних інструментів, в умовах, що виключають вторинну контамінацію мікроорганізмами.Пристрій для герметичного пакування MELAG

Пристрій для герметичного пакування MELAG дозволяє надійно запечатувати стерилізований інструмент, щоб захистити його від повторного забруднення в процесі зберігання.


Центрифуга настольная EBA 20

Багатоцільова центрифуга ЄВА-20 - мала настільна центрифуга контрольована мікропроцесором, оснащена кутовим ротором на 8 місць. Має велику (для таких малих розмірів) потужність.

Рентген MAX-70 високочастотний мобільний

Рентгенівський апарат MAX-70 HF / DC - мобільний високочастотний, для інтраоральної і екстраоральной радіографії;

VistaScan Perio Plus

VistaScan Perio Plus являє собою мульти-слот сканера введення / виводу буфера, який обробляє до 8 зображень, стирає їх і робить пластини знову доступні. Завдяки транспортній системі касети результат з'являється на екран приблизно за 30 секунд. Перевагою є те, що час очікування дуже короткий.
До Вашої уваги Стерилізаційний кабінет стоматологічного центру "Viadent":