Стоматологічний центр "Viadent": ми прагнемо бути кращими для Вас!

У нашому стоматологічному центрі кожен пацієнт отримує повний спектр лікування з профілактики та лікування зубів: від професійної гігієни ротової порожнини до коплексної діагностики та хірургічної допомоги при складних клінічних випадках.

Технології:

Спеціалісти центру працюють на сучасному обладнанні провідних світових виробників: оптичні системи, прилади для стерилізації/дезинфекції каналів та ротової порожнини. Рентгенівський апарат оснащено спеціальною пластиною, яка дозволяє зменшити шкідливість опромінення в 20 разів. Також у клініці працюють з унікальним інноваційним комп'ютерним 3D-томографом (Gendex CB 500), який дозволяє провести діагностику надзвичайної точності. На даний час цей апарат використовується лише в кількох клініках України. Тривимірне зображення, яке отримає лікар, працюючи на томографі, надає комплексну інформацію про розташування, форму та будову усіх анатомічних елементів зубів та щелепи. Особливо важливим таке дослідження є для дентальної імплантації та діагностики онкологічних захворювань на ранній стадії.

Ще одним інноваційним напрямком стоматологічного центру "Viadent" є лікування дисфункцій суглобів різних напрямків. Наші фахівці - поки єдині в Івано-Франківській області можуть надати професійні консультації, продіагностують та вилікують порушення у будь-якій із складових частин суглоба.

Довіра:

Найсучасніше обладнання та найновіші методики мало чого варті без умілих рук досвічених лікарів. Засновник та провідний спеціаліст стоматології "Viadent", голова обласного осередку Асоціації приватних практиків лікарів-стоматологів, член Асоціації імплантологів України, лікар-стоматолог Зіновій Іванович Дичек зумів згуртувати навколо себе лише найкращих лікарів, більшість з яких навчав практичних навиків особисто. Це забезпечує командний підхід у клініці: кожен спеціаліст, що працює тут, відповідає за певну ділянку роботи.

 

 

Наші переваги:

1) повна гарантія стерильності;
2) діагностика та контроль пломбування, гігієни та протезування здійснюється з використанням операційних мікроскопів та сучасної конусно-променевої комп'ютерної томографії (на сьогодні найдосконаліша в місті);
3) кращі спеціалісти в галузі лікування кореневих каналів;
4) окрема амбулаторна операційна;
5) лазерна діагностика початкових форм карієсу (такі, що невидимі для ока та рентген-діагностики);
6) електроодонтодіагностика - визначення життєздатності зубів.

 

Успіх:

У нас для пацієнтів Ви побачите окремі світлі кабінети з сучасними системами дезинфекції повітря та поверхонь, що повністю забезпечені всіма необхідними інструментами. Таким чином вони є своєрідними центрами вузькоспеціалізованого та індивідуального підходу до кожного пацієнта. Так, до прикладу, найменші відвідувачі можуть переглядати цікаві й повчальні ролики про гігієну ротової порожнини на моніторах, що вмонтовані на кожній стоматологічній установці, а широка цінова політика дозволить підібрати не лише ефективне, але й доступне лікування для Вашої дитини.

Ми піклуємося про здоров'я Ваших зубів уже багато років і завжди прагнемо бути кращими у цій сфері!