Протезування зубів Івано-Франківськ

Ортопедична стоматологія – це невід’ємний розділ стоматології, який направлений на відновлення функцій та естетики пацієнта при порушеннях цілісності окремого зуба або деформаціях, часткових та повних адентіях зубних рядів.

Сучасна стоматологія дає лікарям можливість надавати широкий спектр стоматологічної допомоги. Якщо у Вас є потреба вирішити проблему відсутності зубів, то у стоматологічному центрі “Viadent” досвідчені спеціалісти проведуть обстеження та порекомендують Вам найбільш відповідний вид ортопедичного лікування.

Ортопедичні конструкції можна розділити на декілька видів:

1. Мікропротезування.

- Вініри Івано-Франківськ – керамічні накладки на фронтальну групу зубів, які дають змогу відновити природну форму та структуру зубів з високоестетичним виглядом посмішки, фіксуються адгезивним методом, що забезпечує стабільність з’єднання ортопедичних конструкції з тканинами зуба.
- Керамічні вкладки (Oney, Inley) – це чудовий замінник прямим реставраціям пломбувальними матеріалами. Їх основною перевагою є прецизійність прилягання до тканин зуба, відновлення міжзубних контактів, яка досягається в умовах лабораторного виготовлення. А також жорстка та стабільна фіксація прикусу, чого неможливо добитись пломбами.

2. Цирконієві коронки та коронки з керамічним облицюванням на цирконієвій основі.

Діоксид цирконію – це матеріал, який має надзвичайну біосумісність з м’якими тканинами ротової порожнини і гіпоалергенність. Завдяки світлому забарвленню цирконію можна досягти високої естетики коронки, а також естетики та здорової рожевості ясен (навколо коронки).

3. Протезування з опорою на impl (імплантах).

На даний момент це єдиний спосіб врятувати пацієнта від знімних протезів, користування якими приносить пацієнтам багато незручностей та комплексів. Сучасні можливості дають змогу виготовити індивідуальну супраструктуру (абатмен) з титану, цирконію, яка буде повторювати анатомічну будову в маргінальній (приясенній) зоні, що забезпечить відновлення міжзубних сосочків та естетичний вигляд як самої коронки, так і ясен. Інколи лікар обирає умовно знімну ортопедичну конструкцію з опорою та фіксацією на impl. Такий вид ортопедичних конструкцій обирається при значних атрофіях зубоальвеолярних відростків. Такі конструкції дозволяють нам відновити об’єм та підтримку м’яких тканин обличчя (губи, щоки).

4. Знімне протезування Івано-Франківськ.

- Часткові та повні знімні протези.
- Бюгельні (дугові) протези з додатковою фіксацією на коронках.

Наш підхід до кожного пацієнта є завжди індивідуальним і комплексним, з урахуванням цілісності організму для усунення перш за все виникнення тієї чи іншої проблеми та вирішення всіх її наслідків. Одним з наших девізів є «Не нашкодь!!!».

При підготовці зубів до ортопедичної конструкції ми використовуємо виключно нові бори для кожного пацієнта, що забезпечує менш травматичне препарування зуба. Всі етапи контролюються під мікроскопом, що дає змогу бачити те, що неможливо побачити неозброєним оком.

Практично всім пацієнтам перед комплексним лікуванням проводиться прогностична функціональна діагностика за допомогою лицевої дуги та артикулятора, який відтворює всі рухи нижньої щелепи. Саме діагностика дає змогу обрати правильний метод лікування і відповідну ортопедичну конструкцію, спрогнозувати її довговічність та стабільність.

При комплексних втручаннях у пацієнтів з м’язовою дисфункцією або іншими серйозними порушеннями застосовується Splint-терапія (капа) з подальшим плануванням (wax up і mock up), що дає змогу пацієнту побачити прототип майбутньої ортопедичної конструкції.

Приклади наших робіт

1. Протезування металокерамікою

До та після:

2. Безметалеві коронки

До та після:

3. Керамічні вкладки

До та після:

 

Ортопедичний кабінет "Viadent"