Імплантація зубів Івано-Франківськ

 

Імплантація зубів – це метод встановлення штучного "кореня", що виготовлений з титану чи роксоліду, у верхню або нижню щелепу. Імплантати застосовуються як опори, на які кріпляться коронки (повноцінно замінюють втрачені зуби) або знімні чи незнімні зубні протези.

Імплантат складається з трьох частин:
– тіла імплантата, яке являє собою титанову або роксолідову конструкцію, що встановлюється в кістку щелепи хірургічним шляхом;
– головки (абатмента), виготовленого з сплаву металів, яка з’єднується з тілом імплантата після його приживлення, або відразу після встановлення імплантата і служить для фіксації протезної конструкції;
– коронка або інша протезна конструкція, яка виготовляється з урахуванням індивідуальних особливостей ситуації в даного пацієнта.

Переваги імплантації:

Найважливішою перевагою встановлення імплантатів є відновлення анатомії, важливих фізіологічних функцій та запобігання негативних наслідків відсутності зубів. При відсутності зубів з часом кісткова тканина щелеипи стає тоншою, що веде до деформації щелепно-лицевої системи в цілому. А імплантат, як і природній корінь зуба, служить надійною опорою для ортопедичних конструкцій.

Показання до імплантації зубів:

Кожна людина, яка втратила один або декілька зубів в результаті їх руйнування, хвороб або травм, має показання до встановлення зубних імплантатів. Саме імплантація допомагає відновити цілісність зубних рядів, без пошкодження власних зубів.

Люди похилого віку також можуть пройти процедуру імплантації, але для них визначальним чинником буде загальний стан здоров’я.

Встановлення імпланта дозволяє:
- Відновити втрачений зуб, не пошкоджуючи при цьому здорові сусідні зуби.
- Створити додаткову опору й встановити незмінний протез.
- Створити опору для поліпшення фіксації змінного протеза.

Протипоказання до імплантації:
- хвороби крові;
- хвороби центральної нервової системи;
- цукровий діабет при неможливості контролювати рівень цукру;
- онкологічні захворювання;
- важкі форми захворювань пародонту в стадії загострення;
- вік пацієнта до 18 років;
- імунопатологічні стани;
- системні захворювання сполучної тканини (ревматичні, ревматоїдні процеси, склеродермія і т. д.);
- туберкульозв гострій стадії.

Імплантати Straumann-SWISS — гарантія якості

Швейцарська група Institut Straumann AG Group є світовим лідером в галузі імплантології і регенерації тканин пародонту. Високі стандарти якості підтримуються впродовж усього процесу виробництва імплантатів. Знання, отримані за півстоліття досліджень, точність підгонки компонентів, що вимірюється одиницями мікронів, є тією основою, яка робить лікування з допомогою імплантатів Straumann найбезпечнішими та найнадійнішим з можливих на сьогоднішній день.

До:

Імплантанти:

Після( тимчасова конструкція):