Дитячий стоматолог Івано-Франківськ

Психологічний комфорт батьків та дитини

Дитяча стоматологія в стоматологічному центрі “Viadent” в Івано-Франківську – це перш за все комфортна дружня атмосфера для Вашої дитини. Нашим головним завданням є зробити її візит до лікаря-стоматолога приємним, цікавим, позбавленим будь-якої тривоги. Особливо це стосується першої зустрічі! Адже погодьтесь, – дуже важливо залишити в пам’яті дитини хороші враження про лікування зубів. Дитина отримує позитивні емоції і, як наслідок, не буде боятися лікаря чи самих стоматологічних процедур у майбутньому. У стоматологічному центрі "Viadent" ми також приділяємо увагу просвітницькій роботі з дітками – так, під час огляду найменші відвідувачі можуть переглядати цікаві й повчальні ролики про гігієну ротової порожнини на моніторах, що вмонтовані в кожній стоматологічній установці.

Лікування молочних та постійних дитячих зубів

Для підтримки здоров’я всього організму дитини дуже важливо звертатися за лікуванням молочних зубів якнайшвидше. Адже каріозні зуби – це інфекція, яку Ваше дитя ковтає кожного дня. А здорові молочні зуби – це ще й здоров’я майбутніх постійних зубів (адже інфекція здатна через коріння молочних зубів пошкоджувати зачатки постійних).

Перегляд мультфільмів під час прийому допоможе Вашій дитині почуватись розслаблено і комфортно. Пломбування молочних зубів здійснюється кольоровими пломбами, що дуже зацікавлює маленьких пацієнтів.

При лікуванні уже постійних зубів у дітей в нашому центрі "Viadent" ми використовуємо матеріали, які найкраще підходять для ще несформованих тканин зубчика.

Весела почекальня у вигляді дитячої кімнати буде додатковим бонусом для Вас і Вашої дитини.

Шановні батьки! Раді Вам повідомити, що у нашому стоматологічному центрі надається послуга лікування зубів у дітей "під час сну" (під наркозом)

Ліцензія від 07.06.2012 серії АГ № 600722 на провадження господарської діяльності з медичної практики відомості: про розширення за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Української дивізії, буд. 5 переліку спеціальностей, за якими суб’єкт господарювання має намір провадити медичну практику, спеціальностями: дитяча стоматологія, анестезіологія, дитяча анестезіологія. Реєстраційне досьє від 17.05.2018 № сп/1496.

За допомогою лікування зубів під наркозом Ви економите дорогоцінний час та дбаєте про психологічний комфорт Вашої дитини!

У нашому центрі кожний маленький пацієнт отримає кваліфіковану допомогу з максимальним комфортом і результатом.

Дитячий стоматологічний кабінет "Viadent"