Дитячий стоматолог Івано-Франківськ

Психологічний комфорт батьків та дитини

Дитяча стоматологія в стоматологічному центрі “Viadent” в Івано-Франківську – це перш за все комфортна дружня атмосфера для Вашої дитини. Нашим головним завданням є зробити її візит до лікаря-стоматолога приємним, цікавим, позбавленим будь-якої тривоги. Особливо це стосується першої зустрічі! Адже погодьтесь, – дуже важливо залишити в пам’яті дитини хороші враження про лікування зубів. Дитина отримує позитивні емоції і, як наслідок, не буде боятися лікаря чи самих стоматологічних процедур у майбутньому. У стоматологічному центрі "Viadent" ми також приділяємо увагу просвітницькій роботі з дітками – так, під час огляду найменші відвідувачі можуть переглядати цікаві й повчальні ролики про гігієну ротової порожнини на моніторах, що вмонтовані в кожній стоматологічній установці.

Лікування молочних та постійних дитячих зубів

Для підтримки здоров’я всього організму дитини дуже важливо звертатися за лікуванням молочних зубів якнайшвидше. Адже каріозні зуби – це інфекція, яку Ваше дитя ковтає кожного дня. А здорові молочні зуби – це ще й здоров’я майбутніх постійних зубів (адже інфекція здатна через коріння молочних зубів пошкоджувати зачатки постійних).

Перегляд мультфільмів під час прийому допоможе Вашій дитині почуватись розслаблено і комфортно. Пломбування молочних зубів здійснюється кольоровими пломбами, що дуже зацікавлює маленьких пацієнтів.

При лікуванні уже постійних зубів у дітей в нашому центрі "Viadent" ми використовуємо матеріали, які найкраще підходять для ще несформованих тканин зубчика.

Весела почекальня у вигляді дитячої кімнати буде додатковим бонусом для Вас і Вашої дитини.

Лікування "під час сну" (наркоз)

Ліцензія від 07.06.2012 серії АГ № 600722 на провадження господарської діяльності з медичної практики відомості: про розширення за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Української дивізії, буд. 5 переліку спеціальностей, за якими суб’єкт господарювання має намір провадити медичну практику, спеціальностями: дитяча стоматологія, анестезіологія, дитяча анестезіологія. Реєстраційне досьє від 17.05.2018 № сп/1496.

Завдяки використанню комбінації сучасних медикаментів, новітнього обладнання та злагодженій команді професіоналів такий вид знеболення є безпечним, контрольованим і ризик ускладнень зведений до мінімуму.

Ведеться постійний моніторинг за життєво важливими функціями організму дитини: частотою серцевих скорочень, частотою дихання, артеріальним тиском, рівнем насичення крові киснем.

Під час усієї процедури в кабінеті присутні щонайменше 6 медиків – 2 лікарі-стоматологи, 2 асистенти, анестезіолог і анестезист.

Показами до загального знеболення є:

- діти з соматичними захворюваннями (вроджені та набуті вади серця в стадії компенсації, цукровий діабет та ін.);
- алергія на місцеві анестетики у пацієнта;
- схильність до алергії захворювання центральної нервової системи;
- лікування зубів у дітей будь-якого віку, які не йдуть на контакт чи мають негативний досвід в минулому;
- необхідність полікувати кілька або усі зуби за один етап;
- ендодонтичне лікування постійних зубів із несформованою верхівкою кореня у дітей.

Як усе проходить?

У дитячій стоматології використовують комбінований наркоз .У присутності батьків дитина робить кілька вдихів через  маску і занурюється у сон.

Наступний етап – процес лікування, під час якого дитина солодко спить і не відчуває болю. Стоматолог оцінює обсяг роботи, від чого буде залежати необхідна тривалість сну. Прокидається дитина  в післяопераційній палаті у присутності батьків, що психологічно комфортно для неї. Весь час перебування дитини у палаті проходить під наглядом анестезіолога.

Якщо об’єм робити надто великий, лікування ділиться на два етапи. Повторна процедура можлива через місяць.

 

Підготовка дитини до процедури:

Для проведення наркозу батькам необхідно подати лікарю дані про стан здоров'я дитини:
1. загальний аналіз крові з формулою, ЕКГ, УЗД серця (Ехо КС), та при супутніх захворюваннях додаткову медичну документацію;
2. не їсти і не пити за 4 години до санації;
3. зручний одяг.

Важливо! Протипоказання до лікування "під час сну":

- гострі та хронічні захворювання дихальних шляхів, ГРВІ;
- важкі захворювання нирок, печінки, серця;
- декомпенсована форма цукрового діабету;
- гемофілія.

У нашому центрі кожний маленький пацієнт отримає кваліфіковану допомогу з максимальним комфортом і результатом.

Дитячий стоматологічний кабінет "Viadent"