Дитячий стоматолог Івано-Франківськ

Психологічний комфорт батьків та дитини

Дитяча стоматологія в стоматологічному центрі “Viadent” в Івано-Франківську – це перш за все комфортна дружня атмосфера для Вашої дитини. Нашим головним завданням є зробити її візит до лікаря-стоматолога приємним, цікавим, позбавленим будь-якої тривоги. Особливо це стосується першої зустрічі! Адже погодьтесь, – дуже важливо залишити в пам’яті дитини хороші враження про лікування зубів. Дитина отримує позитивні емоції і, як наслідок, не буде боятися лікаря чи самих стоматологічних процедур у майбутньому. У стоматологічному центрі "Viadent" ми також приділяємо увагу просвітницькій роботі з дітками – так, під час огляду найменші відвідувачі можуть переглядати цікаві й повчальні ролики про гігієну ротової порожнини на моніторах, що вмонтовані в кожній стоматологічній установці.

Лікування молочних та постійних дитячих зубів

Для підтримки здоров’я всього організму дитини дуже важливо звертатися за лікуванням молочних зубів якнайшвидше. Адже каріозні зуби – це інфекція, яку Ваше дитя ковтає кожного дня. А здорові молочні зуби – це ще й здоров’я майбутніх постійних зубів (адже інфекція здатна через коріння молочних зубів пошкоджувати зачатки постійних).

Перегляд мультфільмів під час прийому допоможе Вашій дитині почуватись розслаблено і комфортно. Пломбування молочних зубів здійснюється кольоровими пломбами, що дуже зацікавлює маленьких пацієнтів.

При лікуванні уже постійних зубів у дітей в нашому центрі "Viadent" ми використовуємо матеріали, які найкраще підходять для ще несформованих тканин зубчика.

Весела почекальня у вигляді дитячої кімнати буде додатковим бонусом для Вас і Вашої дитини.

Дитячий стоматологічний кабінет "Viadent"