Відбілювання зубів у Івано-Франківську

Відбілювання – ефективний і безпечний спосіб створення сяючої посмішки. Зараз ця методика користується неабиякою популярністю, оскільки за одне відвідування можна освітлити зубну емаль до 8 відтінків. У стоматологічному центрі “Viadent” ми пропонуємо пройти відбілювання за допомогою системи “Beyond Polus”. 
На думку спеціалістів, відбілювання зубів системою “Beyond Polus” – найбезпечніший на сьогодні вид відбілювання, представлений на сучасному ринку стоматологічних послуг.

Принцип роботи системи “Beyond Polus”: спеціальний хімічний гель на основі перекису водню наноситься на на зуби. При цьому слизові ротової порожнини повністю ізолюються від сторонніх впливів. Світловий промінь галогенової лампи спрямовується на оброблені зуби і активує відбілюючий гель. 
Кількість необхідних повторів буде залежати від стану емалі зубів пацієнта та їх індивідуальних особливостей, а також від того, який відтінок має бути в результаті.

Переваги відбілювання зубів "Beyond Polus":

1. Безпечність. Емаль залишається неушкодженою, оскільки відбілюючий гель подається разом з фторвмісним гелем.

2. Швидкий результат. Відбілювання триває до 1 год., а результат помітний одразу після процедури.

3. Тривалий ефект. Досягнута білизна тримається 12-18 місяців.

Просимо звернути увагу, що існують і протипоказання. Відбілювання не проводиться:
- дітям до 16 років;
- під час вагітності та у періот лактації;
- хворим на цукровий діабет. 

Як стверджують науковці, посмішка – це те, на що 68% людей звертають увагу в першу чергу. Тому не зволікайте і записуйтесь на відбілювання зубів у стоматологічний центр “Viadent”.

Подаруйте собі білосніжну посмішку разом з "Viadent"!