Широкі можливості сучасної стоматології "Viadent"

"Viadent" ̶ це сучасний стоматологічний центр, структура та сервіс якого створені для максимальної зручності і комфорту кожного пацієнта. Центр оснащений новітнім обладнанням та інструментарієм, що робить Ваше обслуговування провідними спеціалістами-стоматологами Івано-Франківська дійсно швидким та найбільш якісним.

У стоматології "Viadent" представлений повний спектр стоматологічного лікування дорослих і дітей: терапевтичне, ортопедичне, ортодонтичне, хірургічне, лікування кореневих каналів та хвороб ясен. Заклад працює у форматі сімейної стоматології широкого профілю, що дозволяє говорити про справді комплексний підхід за принципом "завершене лікування в одному закладі".

Наші переваги

Дбаючи про свою репутацію та професійне зростання, спеціалісти "Viadent" постійно підвищують свій рівень, проходячи різноманітні стажування, здобуваючи досвід на курсах підвищення кваліфікації лікарів-стоматологів в Україні та за кордоном.

Звернувшись у стоматологічний центр, кожен пацієнт отримує сервіс європейського рівня за оптимальними цінами. У нас Ви маєте можливість найбільш швидко і якісно вирішити не тільки наявні на даний момент проблеми з зубами, але й правильно продіагностувати та усунути їх причини, отримати індивідуальний супровід досвідченого спеціаліста, скористатися знижками, що передбачені для постійних клієнтів.

Наші досягнення

Найсучасніше обладнання та найновіші методики нічого не варті без умілих рук досвідчених лікарів. Провідний спеціаліст стоматологічної практики "Viadent", голова обласного осередку Асоціації приватних практиків лікарів-стоматологів, член Асоціації імплантологів України, лікар-стоматолог Зіновій Іванович Дичек зумів згуртувати навколо себе лише найкращих лікарів, більшість з яких навчав практичних навиків особисто. Це забезпечує командний підхід до роботи у стоматологічному центрі: кожен спеціаліст, що працює тут, відповідає за певну ділянку стоматологічного лікування. Окремі світлі кабінети з сучасними системами дезінфекції повітря, поверхонь та інструментами є своєрідними центрами вузькоспеціалізованого та індивідуального підходу до кожного з пацієнтів.

У травні 2018 р. ми отримали офіційний статус золотого провайдера "Straumann" в Україні. У нашому колективі відтепер 7 спеціалістів, сертифікованих "Straumann".